Dijital Pazarlama Eğitimi 2019

Dijital Pazarlama Eğitimi 2019

Günümüzde dijital pazarlama olmazsa olmaz pazarlama faaliyetlerinden biri haline geldi. Bugün özellikle mobil kullanımlar %80 seviyelerine ulaşmış durumda. Yani dijital pazarlama bile zaman içinde evrimleşti, artık herkesin elinde akıllı bir telefon var.  Peki bizler pazarlamacılar olarak bu kitlelere en doğru ve en etkin biçimde nasıl ulaşacağız? İşte bu dijital pazarlama eğitimi bu konulara odaklanıyor. Eğitim için tıklayın. 


Dijital Pazarlama Eğitimi Hakkında Ön Bilgi

Sermaye sıkıntısı çeken birçok esnaf, girişimci, startup veya kobi, “gereksiz” olduğunu düşündükleri pazarlamaya yatırım yapmamayı tercih etmektedir.  Halbuki bir işletmenin büyümesini sağlayan en önemli etkenlerden biri pazarlamadır. Pazarlamaya yatırım yapılmadığı için şirketlerin büyümesi engelleniyor. Bu nedenle sermaye elde etme fırsatları yok oluyor ve sonuç olarak bütçe daha da kısıtlanıyor.

Yalnız unutulmamalıdır ki; etkili pazarlama teknikleri ille de dünya kadar paraya mal olmak zorunda değil.  Startupların veya kobilerin gelişmesine yardımcı, bütçeye uygun birçok pazarlama stratejisi de mevcut!

Bu kurs,  pazarlamacılar, girişimciler, startup ve kobiler için maliyetsiz ve uygun bütçeli dijital odaklı pazarlama stratejilerine odaklanmaktadır. Bu kursun sonunda aşağıdaki maddeler ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

Öğrendiklerinizi, videolarda tanıtılan ücretsiz veya uygun maliyetli araç ve servislersayesinde hemen gerçek hayatta uygulamaya geçirebileceksiniz. Kurs esnasında gösterilen veriler ve araçlar daha önceden gerçek hayatta edinilmiş tecrübelereve gerçek kampanyalaraait olacaktır. Bu sebeple diğer eğitimlerden ayrışmaktadır.

Dijital Pazarlama Eğitim videoları:

Growth Hacking nedir? 2A3R formülü nasıl uygulanır?

Seo nasıl yapılır? Web siteniz için seo uyumlu içerik nasıl yazılır?

Google Ads nedir? Youtube, arama motoru reklamı nasıl yapılır ?

Mailing nasıl yapılır ? Nasıl gönderilir ?

Influencer (Fenomen) marketing nedir? Influencerlar ile nasıl temasa geçilir ?

Daha fazlası için eğitimime Udemy üzerinden ulaşabilirsiniz.