Ana Sayfa

Sosyal Medya Stratejileri

Facebook, Instagram hesapları nasıl açılır, Youtube kanalı nasıl yönetilir, öğrenecek. Püf noktaları hakkında fikir sahibi olacaksınız. 

Growth Hacking ve SEO Stratejileri

İçerik pazarlaması nasıl yapılır, öğrenecek. SEO uyumlu web sayfası nasıl geliştirilir, fikir sahibi olacaksınız.

Dijital Reklam Stratejileri

Facebook, Instagram, Google Ads ve linkedin reklamları nasıl yapılır, öğrenecek. Dijital reklamlar ile ilgili kampanyalara göz atacaksınız. 

Dijital pazarlama eğitimine kimler katılmalı

Satışlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Girişimci misiniz? Dijital pazarlama alanında kariyer mi yapmak istiyorsunuz ?

Bu eğitimle beraber, dijital dünyaya hakim olacak. Hiç para harcamadan da tanıtım faaliyetleri yapmayı öğrenecek, paralı kampanyalarınızı optimize edecek ve gereksiz maliyetlerden kurtulacaksınız. Satışlarınızı arttırmak, para harcamadan veya düşük bütçe ile tanıtımlar yapmak için detaylı ve önemli noktaların anlatıldığı bu eğitimde; gerçek hayattaki uygulamalar ile fark yaratacaksınız. Eğer yeni bir iş kurmak üzereseniz veya dijital pazarlama alanında kariyer yapmak istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın? Hali hazırda kurumsal firmalarda çalışan yöneticiler veya yönetici adayları da bu eğitimde bilgileri tazeleyecek ve bilmediklerini öğrenecekler. Hadi ne duruyorsunuz, hemen kendinize yatırım yapın ve bu eğitimi kaydolun.

Bu eğitimde;

“Dijital pazarlama” ve “growth hacking” odaklı stratejileri öğrenecek, facebook & instagram reklamlarından tutunda, wordpress, SEO, Google ads gibi dijital pazarlama ile ilgili önemli bilgilere sahip olacaksınız.

Facebook & Instagram Reklamları

Facebook ve instagram reklamları nasıl yapılır, doğru hedef kitle nasıl oluşturulur, öğreneceksiniz. Yeni pazarlama ( Re-marketing ) sayesinde de verimli reklamlar yapacaksınız. 

Google Ads 

Google ads ile Youtube, arama motoru, display ( Banner ) reklamları nasıl yapılır öğreneceksiniz. Buna ek olarak, dönüşümler ve google tag yapıları nasıl kurulur, fikir sahibi olacaksınız. 

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

İçeriklerinizi SEO uyumlu nasıl yazacaksınız? Web sitenizin SEO uyumlu olması için neler yapmanız gerekiyor, bu eğitim sayesinde öğreneceksiniz. 

WordPress ve Plugin

WordPress ile web sitesi nasıl yapılır, öğreneceksiniz. Plugin kurmayı görecek, iş alanınıza göre farklı pluginleri kuracak ve sitenizi işletmeye başlayabileceksiniz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesapları nasıl açılır ve yönetilir, öğreneceksiniz. Takipçi ve ziyaretçi kazanmak için neler yapılması gerektiğiniz göreceksiniz.

Hedef kitle ve Re-Marketing

Facebook piksel ve google dönüşüm kodları ile beraber, websitenizi ziyaret edenlere tekrar reklam gösterecek, bu sayede satış sanşınızı artıracaksınız. 

BAŞARI HİKAYESİ

Secret Agent İstanbul oyunu yayınlandığı ilk gün 20 bin indirildi.

Android ve Appstore’da yayınlandığı ilk gün ücretli en popüler uygulamalar arasında ilk sıraya çıkan Secret Agent İstanbul oyunu, 100.000 indirme rakkamına ulaşmak için gün sayıyor.  

SEO Çalışması

Oyunun web sitesi için seo çalışması yapıldı. İçerik pazarlaması yapıldı. 

Viral Video

Youtuber tarafından promote edildi. Video viral oldu.

Dijital Reklam

Google, Facebook ve instagram reklamları etkin bir biçimde kullanıldı.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya kanalları sürekli ve etkileşimi yüksek postlarla beslendi. 

Güzellik salonu gelirlerini 2 katına çıkardı. 

Doğru reklam stratejisi ile sadece etrafındaki bölgeyi hedefledi ve gelirlerini iki katına çıkardı. Güzellik merkezi sahibi Elif Hanım, Udemy’den sadece 39 TL’ye aldığı dijital pazarlama eğitimde öğrendiklerini uyguladığını ve  Facebook reklamlarına günde 50 TL harcayarak gelirlerini iki katına çıkarttığını belirtti. 

HEMEN KAYDOL

Eğitimi alanlar neler dedi?

Daha önce eğitimimi alan kişilerden gelen yorumları derledim.

Facebook ve instagram reklamlarını düzenli olarak kullanıyorduk. Fakat boşa para harcadığımız yerler olduğunu gördük. Artık çok daha verimli reklam yapabiliyoruz. Söylenenleri uyguladım, hem etkileşim sayıları hem de geri dönüşler en az %50 arttı. Tanıtım için bundan önce fazladan verdiğim paralara üzüldüm. Keşke daha önce alsaymışım.

Vacit

Genel Müdür

Kursun tarzını beğendim, önce teori anlatılıyor. Ardından gerçek hayattaki uygulamalar ve kampanyalar gösterilmiş. Son olarakta anlatılan konu ile ilgili kullanacabileceğimiz yardımcı yazılım ve ürünler tanıtılmış. Bazıları paralı bazıları ücretsiz servisler. Çok işime yarayan bilgiler öğrendim.

Ahmet Yesevi

Öğretim Görevlisi

Gerçek hayatta daha önceden yapılmış reklam kampanyaları üzerinden anlatımlar içermesi sebebiyle diğer teorik eğitimlerden ayrışmış. Görsel kullanımı ve anlatım da oldukça güzel. İçerik diğer dijital pazarlama eğitimlerinden biraz daha farklı, zaten ondan aldım, Daha eğitimin başındayım ama ilk bir kaç videoda bile renderforst ve invitebox gibi araçları öğrenmem çok iyi oldu. 

Gizem Girgin

Ürün Yöneticisi

Kendine yatırım yap!

Blog

Dijital pazarlama ve E-iş konularında yazılar yazıyor, bunu sizler ile paylaşıyorum. 

[mesmerize_latest_news]

Bana Ulaşın

Bu eğitim ile ilgili bilgi almak veya sorularınız için bana aşağıdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz.

[mesmerize_contact_form shortcode=”wpforms id="368"”]